Fitness in-line brusle

Kolečkové brusle Fitness jsou určeny především pro rekreační vyjížďky na delších trasách či cyklostezkách. In-line brusle se vyznačují pohodlnou botou a dobrým odvětráváním, jsou vybaveny odnímatelnou brzdou. Jestli patříte mezi bruslařský začátečníky, fitness brusle jsou pro vás. Tyhle inline brusle jsou prvním krůčkem k seznámení se s in-line sportem. Používají se na běžné jízdy v parcích, na cyklostezkách atd. Fitnessy jsou obvykle lehčí, mají botu s nižší oporou v kotníku a mají větší kolečka. Zpravidla je užívají rekreační bruslaři.

Inline brusle K2 F.I.T. 84 Boa

K2 F.I.T. 84 Boa Inline brusle K2 F.I.T. 84 Boa jsou určeny pro rekreační fitness jízdu pro středně pokročilé bruslaře, kteří ovládají větší 84 mm kolečka. Dokonale prodyšný skelet je osazen hliníkovým rámem. Dokonalý je hlavně systém upínání Boa, který pomocí lanka dokonale stáhne jakoukoliv nohu. Druhá nejvyšší jakost ložisek ILQ 7 zaručuje minimální valivý odpor a vysokou rychlost.

Zapomeňte na utahování tkaniček – stačí otočit kolečkem a je utaženo! Unikátní systém BOA funguje bezchybně.

Koupit brusle

Cena: 4 444 Kč

Inline brusle Tempish Airline II

Inline brusle Tempish Airline II

Inline brusle Tempish Airline II jsou určeny pro pokročilé zkušenější bruslaře využívající ovladatelná 84 mm kolečka. Botička jak po designové stránce tak i po funkční stránce to nejlepší co můžete od tradičného českého výrobce najít. Hliníkový rám a nejvyšší třída ložisek ABEC 9 Chrome Top Speed to jen podtrhují.

Líbivý design, dobrá výbava a vskutku vyjímečný poměr cena/výkon!

Koupit brusle

Cena: 2 089 Kč

« Zpět na výběr druhů bruslí