Hokej in-line brusle

Brusle s názvem Hokej jsou určeny především pro aktivní hráče in-line hokeje na speciálním povrchu (případně na hrišti). Brusle mají měkčí kolečka o 2 velikostech a velmi odolná ložiska pro prudké obraty. Kolečka jsou vytvořena s cílem velmi rychlých manévrů, které hokej vyžaduje. Rám na kolečka bývá hliníkový. Brusle se dobře ovládají, ale jsou určená spíše pro inline hokej než pro klasické rekreační bruslení. Užívají je hokejisté, kteří hrávají zpravidla soutěže, ligy za určité kluby či týmy. Inline hokej se hraje kdekoli: od parků přes hřiště určené na tento sport. Nejsou vhodné pro bruslení na in-line stezkách.

Inline brusle Bauer XR2

Inline brusle Bauer XR2 Hokejové inline brusle Bauer XR2 jsou určeny pro rekreační a nenáročné hobby hráče. Brusle XR2 již využívají dražší technologii konstrukce X-rib pro zvýšení tuhosti a pevnosti. Botička je osazená kvalitným hliníkovým rámem s kolečkami dvojího průměru: dvě kolečka vpředu mají 76 mm, dvě zadní kolečka mají průměr 80 mm s outdoorovou tvrdostí 78A.

Pohodlné a dostatečně robustní hokejové brusle pro nenáročné a rekreační hráče!

Hokejový skelet je vyroben z kvalitního technického nylonu s úpravou X-Rib. Špička z vysoce odolného plastu používaná u hokejových bruslí. Jazyk je anatomicky tvarovaný dvojdílný z rezistentního PVC plastu vyplněn filcovým materiálem o síle 8 mm. Skelet je maximálně odolný.

Koupit brusle

Cena: 3 199 Kč

« Zpět na výběr druhů bruslí