Speed in-line

Speedové brusle jsou určené všem sportovcům milujícím rychlost a dynamickou jízdu. Inline speed brusle jsou typické velkými kolečky (průměr 100 mm) a mají mnohem delší rám. Poznáte je lehce i podle pěti koleček (ostatní druhy in-line bruslí mají jen čtyři). Kategorie je určena pro opravdu zkušené bruslaře a pro profesionální sportovce. Brusle speedové kategorie jsou náročné na ovladatelnost a vyžadují pokročilé bruslařské zkušenosti. Brusle mají nízké a lehké boty. Nedoporučujeme je pro začátečníky.

Inline brusle Rollerblade Tempest 100

Inline brusle Rollerblade Tempest 100 Inline brusle Rollerblade Tempest 100 pro náročné a zkušené bruslaře. Brusle zrozené pro rychlost a svižnou jízdu při zachování obrovského komfortu. Oproiti klasickým speed bruslím jsou postavené na běžném vysokém fitness vysokém skeletu, který je pohodlný a drží kotník. Jednoduché zapínání pomocí tkaniček, suchého zipu a nastavitelné odolné přezky. Mezi přednosti tohoto modelu patří odolný hliníkový podvozek doplněný kvalitními ložisky SG9, které díky přesné výrobě a kvalitnímu mazivu dlouho vydrží.

Kvalitní brusle s velkými kolečky pro rychlou dynamickou jízdu!

Koupit brusle

Cena: 7 999 Kč

Inline brusle Tempish Speed Racer III 110

Inline brusle Tempish Speed Racer III 110 Zamilujte si rychlost a radost z pohybu. Inline brusle Tempish Speed Racer III 110 s extrémně pevným a anatomicky tvarovaným skeletem se zapínáním na tkaničku, suché zipy a přezku. Extrémně lehký anatomicky tvarovaný skelet ze skelného vlákna složený ze 7 vrstev materiálu. Racer je postavený na tuhém odlehčeném hliníkovém podvozku vyrobený z jednoho kusu. Nejvyšší TOP model má 110 mm velká kolečka pro nekompromisní rychlost pro opravdové závoďáky.

Nejlevnější závodní speedové brusle na trhu!

Koupit brusle

Cena: 7 599 Kč

« Zpět na výběr druhů bruslí