Chrániče na brusle

chranice In-line chrániče tvoří nezbytnou součást vybavení při aktivním bruslení. Chrániče obvykle chrání ruce (dlaně), lokty a kolena před odřením či dokonce zlomeninami při pádu nebo různých kolizích. Chrániče jsou potřebné jak pro děti, tak i pro starší bruslaře. Doporučujeme základní vybavení rukou, noh a hlavy. Neváhejte investovat do přilby! Pro dítě ji můžete použít i na kolo, a sady chráničů (na lokty, kolena a zápěstí).

Jaké chrániče si pořídit?

Inline chrániče zápěstí

chranice-ruce-1 Jsou jedním z nejdůležitějších prostředků k ochraně při pádu. Pád na bruslích totiž nejčastěji tlumíme rukama (což ale není správné). Velmi kvalitní a pohodlné chrániče loktů a zápěstí si můžete koupit u specialisty na inline bruslení – Sportega.

Inline chrániče na kolena

chranice-kolena Společně s chrániči zápěstí a loktů jsou chrániče kolen to nejdůležitější. Při pádu totiž nejčastěji spadneme i na kolena a vznikají tak nepěkná a bolestivá odření či dokonce pohmožděniny a zlomeniny. Proto dbejte na svou ochranu a kupte si inline chrániče kolen.

Inline helma

helma Stejně jako na kole i při inline bruslení je potřeba si chránit svou hlavu. Slouží k tomu tyto pohodlné a často i velmi pěkné helmy na kolečkové brusle. Disponují větracími průduchy, takže se v nich hlava nepotí a jsou velmi lehké. Chraňte svou hlavu před úrazy a kupte si inline helmu.

Kam dál?