Značky bruslí

Není brusle jako brusle! Každý výrobce specifické značky má své vlastní zaměření a samozřejmě i své přednosti. Na našich stránkách naleznete několik značek, které se na výrobu inline bruslí zaměřují. Je jenom na vás, po jakých bruslích sáhnete!

Rollerblade

Rollerblade Rollerblade je pravděpodobně nejstarší firma na světě, která se specializuje na výrobu in-line bruslí. DO výroby bruslí se tak promítají jejich 30 leté zkušeností s rozvojem bruslí. Rollerblade představuje světovou technologickou špičku, která velmi dbá na pohodlí a design. Nejznámější fineskou je systém utahování TFS, který se přes počáteční nedůvěru prosadil a dělá radost desetitisícům bruslařů. Sportega patří mezi oficiální prodejce značky Rollerblade na českém internetu. Ročně prodáme stovky bruslí Rollerblade a jejich příslušenství. Vyzkoušejte i vy kvalitu bruslí Rollerblade.

K2

K2 Před 45 lety, se narodila značka velká jako slavná hora K2. Slavný americký výrobce lyží ve státě Washington byl v roce 2003 přejmenován na K2 Sports. Mezinárodní společnost nabízí portfolio 16 renomovaných a světových značek ve více než 40 kategoriích spotřebního zboží. Značky K2 jsou světově proslulé svým designem, kvalitní výrobou, prodejem a marketingu.

Poháněna inovacemi a nadšením pro sportovní nadšence, stále hledá jedinečné a autentické životní zkušenosti. Firma vyrábí snowboardy, sněžnice, kola, in-line brusle, horské, telemarkové a jiné lyžařské vybavení, oděvy a doplňky. K2 Sports je to, co se stane, když se setká zábavná věda s technikou.

Tempish

tempish Firma Tempish, která je na trhu už od roku 1994 se zabývá výrobou a prodejem sportovního zboží. Tempish jsou hlavně známy pro svoje kvalitní inline brusle. Postupně byly ke kolečkovým bruslím přidány chrániče, přilby, náhradní díly a další příslušenství. V oblasti inline bruslení si firma vydobyla velmi dobré jméno. Vyrábí různé typy bruslí (fitness inline brusle, in-line brusle pro ženy, speed inline, hokejové inline brusle).

Head

head Firma Head má dlouhodobou tradici a svým zákazníkům nabízí široký sortiment nejen inline bruslí. Jména jako Šárka Záhrobská, nebo Andy Murray jsou zárukou kvality výrobků této firmy. S inline bruslemi od firmy Head budete zas o něco rychlejší. Na našich stránkách naleznete několik druhů in-line bruslí (fitness inline brusle, speed inline) a příslušenství pro vaše potěšení.

Powerslide

powerslide Matthias Knoll, který tuhle německou společnost založil, byl v roce 1991 prvním sportovcem v Německu, který vyměnil tehdy standardní offline brusle (2 + 2 kolečka vedle sebe) za první inline brusle (4 kolečka za sebou). Během let, kterých značka Powerslide funguje na světovém inline trhu, přišla s řadou inovací, jakými jsou např. zavedení modulového systému pro aggressive brusle (USD), kompositové speed brusle, zavedení prvních roztahovacích speed bruslí pro děti a mnoho dalších. Řadou prospěšných a fungujících inovací se tak dnes staví do pozice jedné z nejkreativnějších a nejlépe prosperujících značek ve světě inline bruslení. I na našich stránkách naleznete několik typů bruslí od této firmy (fitness inline brusle, in-line brusle pro ženy, off-road brusle, speed inline)

Roces

RocesLogo Firma Roces byla založena v roce 1952 a dnes je jedním z dominantních výrobců inline bruslí na světě. Hlavní důraz je při výrobě bruslí Roces kladen na skvělé jízdní vlastnosti v kombinaci s pohodlným pocitem. Díky dlouholeté tradici dokáží v Roces vyvíjet každý model tak, aby co nejlépe splňoval nároky bruslařů všech kategorií. Použitím nejlepších materiálů zajišťuje bezpečí, spolehlivost pohodlí a výkon, jako jen málo jiných značek.

Bauer

nike-bauer-logo Pokud nějaká firma udává ve výrobě bruslí trendy, je to Nike Bauer. Již v roce 1927 jako první zavedla výrobu bruslí a nahradila tak do té doby používané boty s vlastnoručně přibitým nožem. Dodnes kraluje sortimentu ledních bruslí a její produkty jsou populární mezi mnoha hráči NHL. je jasné, že  firma Nike  Bauer nemohla zůstat pozadu ani co se výroby inlineů týká. Stejně jako u ledních, je i pro kolečkové brusle této firmy synonymem precizního provedení, dokonalého střihu a průběžných inovací, které jdou ruku v ruce s nejnovějšími požadavky trhu.

Kam dál?