Aggressive in-line

Inline Brusle pro agresivní street jízdu a dravý jízdní styl plný skoků a sjíždění různých překážek, schodů, lavic, zábradlí atd. Aggressive in-line nejsou vhodné pro kondiční jízdu a dlouhé vyjížďky. Samotné inline brusle se podstatně liší od klasických fitnessových. Jsou mnohem vyztuženější, pevnější a většina jejich částí je lehce vyměnitelná, kvůli velkému namáhání (takže i velkém opotřebení). Samotná lišta s kolečky je oddělitelná od samotného skeletu brusle a umožňuje rychlou výměnu v případě prasknutí. Kolečka jsou mnohem menší a tvrdší než klasická kolečka.

Kupte si inline brusle USD VII Team!

Inline brusle USD VII Team Pojďte si zvednout adrenalin. Inline brusle USD VII Team pro agresivní freestylové bruslení jsou tou správnou cestou, jak na to. Brusle kloubí vysokou kvalitu, vynikající ovladatelnost a profesionální použité materiály s přijatelnou cenou. Teď Vám už nic nebrání vyrazit do ulic, nebo skateparků a ukázat, co ve Vás je!
Celá konstrukce brusle působí masivním dojmem a je doplněna řadou agresivních prvků. Zapínání zůstává z klasického systému tkaniček, které jsou v horní části zpevněny odolnou přezkou. Nad podvozkem jsou brusle opatřeny vyměnitelnou slidovací lištou. Vnitřní část brusle je vyrobena z nylonového materiálu Nylex s tvarovou pamětí, takže brusle se vytvaruje na vaši nohu. Usnadní vám tak obouvání a zaručí pohodlí v průběhu jízdy. Bota je vybavena dvojitým jazykem.

Brusle jsou postaveny na PU litých vysokoodrazných kolečkách s vysokou přilnavostí a nízkým činitelem odporu. Kolečka se opírají o ložiska ABEC 5, vykazující vysokou přesnost výroby a dlouhou životnost.

Koupit brusle

Cena: 3 999 Kč

« Zpět na výběr druhů bruslí