Dámské inline brusle

Pohyb a tělesná aktivita je základ nejen pro krásu, ale také zdraví a dobrý pocit. Díky inline bruslím si budete moc naplno vychutnat radost z pohybu a ani se moc nezpotíte. Všechny in line brusle pro ženy, které na našich stránkách naleznete, zohledňují anatomické danosti ženské nohy pro zajištění komfortu a výkonu zároveň. Přizpůsobením konstrukce boty získáte mnohem lepší kontrolu, stabilitu a energii do jízdy. Speciální tvar bruslí zajišťuje velice dobré usazení nohy v brusli po celou dobu jízdy. Každou ženu určitě potěší specifický design kolečkových bruslí ve světlých barevných odstínech. Nesmíme zapomenout na 400 kalorií, které u půlhodinky na bruslích spálíte. In-line brusle je skvělé pro trénování rovnováhy. Pokud nemáte vytříbenou techniku, doporučujeme chrániče kolen.

Inline brusle K2 Alexis 84 Boa

Inline brusle K2 Alexis 84 Boa ´12 Pro všechny ženy, které touží zažít radost z pohybu, doporučujeme inline brusle K2 Alexis 84 Boa, které jsou ideální pro mírně pokročilé a pokročilé bruslařky, které chtějí kvalitní a pohodlnou značkovou brusli od jedné z nejlepších značek na trhu. Brusle se vyznačují unikátním systémem utahování pomocí napínacího lanka ovládaného kolečkem. Upínací kolečko lze ovládat jednou rukou. Brusle s lehkým a pevným hliníkovým podvozkem jsou osazeny 84 mm kolečky a rychlými ložisky ILQ 7.

Zapomeňte na utahování tkaniček – stačí otočit kolečkem a je utaženo! Unikátní systém BOA funguje bezchybně.

Cena: 4 444 Kč

Inline brusle Tempish Temper Top II Lady

Inline brusle Tempish Temper Top II Lady

Inline brusle Tempish Temper Top II Lady jsou pohodlné a dobře prodyšné brusle pro začátečnice a pokročilé bruslařky. Kvalitně vybavená brusle s hliníkovým rámem se vyznačuje velmi dobrou ovladatelností a pohodlným anatomicky tvarovaným skeletem. Brusle osazena nejvyšší třídou ložisek od firmy Tempish ABEC 9 Chrome Top Speed a 80 mm kolečky.

Do detailu promyšlený a pro ženy speciálně navržený dvojdílný skelet je extra pohodlný a velmi pevný. Skelet vyrobený nejnovější technologií má navíc všité větrací otvory na boku a ve špičce skeletu pro maximální výměnu vzduchu a prodyšnost brusle.

Brusle se vyrábějí ve dvou barevných kombinacích červené a nebo modré.

Cena: 1 699 Kč

« Zpět na výběr druhů bruslí