Dětské kolečkové brusle

Dopřejte i vašemu drobečkovi dobrý pocit ze sportu. In-line brusle se můžou stát vaší společnou aktivitou. Dětské kolečkové brusle jsou charakteristické především nastavitelností přes několik velikostí (3-6) a zvýšenou odolností. Dětské inline brusle většinou prodáváme v setu s chrániči za zvýhodněnou cenu. Dítě, které se chystá na brusle, by totiž bez chráničů a helmy nemělo nikam vyjet.

Inline brusle Tempish F21 LTD

Tempish F21 LTD

Dopřejte svému drobečkovi komfort a radost z bruslení. Dětské inline brusle Tempish F21 jsou vhodné pro začínající a mírně pokročilé bruslaře. Roztahovací kolečkové brusle mají možnost nastavení až 4 velikostí pomocí jednoduchého stisknutí tlačítka. Brusle jsou postavené na velmi odolném podvozku vyrobeného z odlehčeného PE materiálu, takže nezatěžují nožičky vašeho dítěte. Povedené originální roztahovačky mají 70 mm velká kolečka.

Brusle ve speciálním námi navrženém designu jsou určeny pro chlapce i dívky jsou k dispozici jako roztahovací brusle až do velikosti 40!

Cena: 799 Kč

Inline brusle Tempish Baby Skate Pink

Inline brusle Tempish Baby Skate Pink Jednoduchost a radost z bruslení vám nabízejí in-line brusle Tempish Baby Skate Pink. Pohodlná anatomicky tvarovaná bota vašemu dítěti zajišťuje pohodlí během celé jízdy. Inline brusle Tempish Baby Skate Pink pro začátečníky a dětské bruslaře.

Objednáním bruslí získáte set chráničů, helmu a batoh na záda. To vše v jednom originálním dívčím designu pravé slečny.

Inline brusle mají možnost zdvojení zadního kolečka pro zvýšení stability. Součástí balení je prodloužená osa, na kterou se nasadí poslední čtvrté a předposlední třetí kolečko a tím se vytvoří stabilní a pro naučení bruslení ideální brusle.

Předností bruslí Tempish Baby Skate Pink je také velmi jednoduché nastavení velikosti pomocí tlačítka PUSH umístěného pod patou. Díky možnosti nastavení velikosti již nemusíte mít strach, že vašemu dítěti koupíte špatnou velikost, nebo že vám z bruslí rychle vyroste.

Cena: 1 039 Kč

« Zpět na výběr druhů bruslí