Off-road in-line brusle

Novinka v České republice! Kolečkové off-road in-line brusle jsou určeny pro pohyb v přírodě. Tento způsob relaxace spojuje výhody kolečkových bruslí (rychlost, snadnost) s běžkováním. Nyní můžete sjet ze stezek pro kola a kolečkové brusle rovnou do přírody. Prakticky se jedná o klasické in-line brusle s menším rozdílem. Brusle nejsou osazeny čtyřmi kolečky pod botou, ale pouze dvěma nafukovacími před špičkou a za patou. Tato úprava z nich dělá spíše menší lyže než brusle. Off-road inline brusle jsou primárně konstruovány na všechny druhy povrchů, mají relativně masivní konstrukci. Podvozek je vyrobený z kvalitního aluminiového materiálu. Díky Off-road in-line bruslím se nemusíte se držet jen vyasfaltovaných stezek. Bez starosti můžete vyrazit i do lesů a hájů.

Inline brusle Powerslide XC Trail

nordic Vylepšený model brusle Powerslide XC Trail určen pro bruslení v přírodě. Tento způsob relaxace spojuje výhody kolečkových bruslí (rychlost, snadnost) s běžkováním. Nyní můžete sjet ze stezek pro kola a kolečkové brusle do přírody! Praktická je nově navržená a vylepšená brzda s větším brzdným účinkem. Můžete se tak na brzdu více spolehnout. Navíc anatomická konstrukce boty kombinuje pohodlí pro dlouhé vyjížďky a spolehlivé upevnění nohy v brusli.

Brusle je nově maximálně prodyšná a přitom pevná.

Koupit brusle

Cena: 5 899 Kč

Inline brusle Powerslide XC Trainer

Inline brusle Powerslide XC Trainer Inovovaný model a novinka v České republice jsou brusle Powerslide Nordic XC Trainer určeny pro bruslení v přírodě. Tento způsob relaxace spojuje výhody kolečkových bruslí (rychlost, snadnost) s běžkováním. Nyní můžete sjet ze stezek pro kola a kolečkové brusle do přírody! Brusle mají oproti klasickým Nordicům maximálně prodyšnou botičku Phuzion Air, která dokonale drží nohu a hlavně se nepaříte. Powerslide Nordic XC Trainer je postavena na dokonalejším hliníkovém podvozku, který umožňuje namontovat kolečko tak, že brusle má vyšší světlou výšku a projede tak mnohem větš a těžší terén.

Koupit brusle

Cena: 6 659 Kč

« Zpět na výběr druhů bruslí