Pánské inline brusle

Vychutnejte si rychlost a radost z pohybu. Díky inline bruslím můžete zažít dynamickou jízdu plnou dobrodružství a adrenalinu. Všechny pánské brusle, které na našich stránkách naleznete, zohledňují anatomické specifika mužské nohy, které vám zajistí vysoký komfort a výkon zároveň. Díky speciální konstrukci boty budete mít jízdu na bruslích ve svých rukách. Stabilita a energie do jízdy, to všechno vám inlajny nabízí. Anatomicky dokonale navržený tvar bruslí zajišťuje velice dobré usazení nohy po celou dobu jízdy. In-line brusle jsou skvělé pro trénování rovnováhy.

Inline brusle Igniter 84 LTD

Igniter 84 SportObchod LTD Designově povedené fitness brusle pro rekreační kondiční jízdu. Tuhý a lehký hliníkový podvozek nabízí lepší ovladatelnost a stabilitu spolu s odolnými kolečky Rollerblade Active o průměru 84 mm o tvrdosti 84A. Kolečka se otáčejí na ložiskách střední třídy SG 7, která zaručují dostatečně malý odpor a zajišťují vysoký výkon a požitek z jízdy. Brusle je velmi pohodlná a nikde netlačí.

Pohodlné a elegantní pánské brusle s hliníkovým rámem nabízí zvýšenou stabilitu a ovladatelnost. Originální design a barva, která se dá koupit pouze na jednom místě!

Cena: 3 199 Kč

Inline brusle Tempish I-MAX III

Inline brusle Tempish I-MAX III

Legendární inline brusle a léty osvědčený model, kterého se prodalo několik tisíc, který vychází z inline bruslí Tempish I-MAX Landway, byl vylepšen a designově přepracován tak, abychom vám ho ve spolupráci s českým výrobcem Tempish mohli opět nabídnout. Vnitřní speciálně upravená výstelka, kombinující pěnové a syntetické materiály, je velmi pohodlná a nikde netlačí. Hliníkový snížený rám nabízí lepší ovladatelnost a stabilitu. Podvozek je osazen kolečky o průměru 84 mm.

Ložiska nejvyšší řady ABEC 9 Chrome Top Speed zaručují minimální ztrátu výkonu. A co určitě potěší Vaši peněženku – mají také dlouhou životnost Originální nový zářivý design a barva!

Cena: 1 999 Kč