Urban (street) inline brusle

urban-skate Jedná se o brusle, které se řadí někde mezi fitness a dravý styl jízdy vhodný do městského provozu. Vyznačují se zpevněnou botou, která je ale zároveň velmi pohodlná. Dále mají kratší podvozek a o něco menší kolečka, které umožňují mnohem lepší manévrovatelnost. Ve výsledku tak brusle dávají možnost agresivního i pohodlného zaježdění a přejíždění i různých překážek. V poslední době se tak díky tomu stávají populárními a v budoucnu můžeme očekávat jejich ještě rychlejší vzestup.

Inline brusle Powerslide Metropolis

Inline brusle Powerslide Metropolis Inline brusle Powerslide Metropolis určeny pro agresivní street styl jízdy plný triků a nejrůznějších parádiček. Díky krátkému rámu mají brusle zvýšenou ovladatelnost a odolnost, která se hodí pro jízdu slalomem i pro zdolávání menších městkých překážek. Pevná odolná skeletová botička je osazena hliníkovým rámem s 80 mm kolečky s vysokou tvrdostí 84A a ložisky ABEC 7 Freestyle.

Využijte svého volného času na maximum jezděte třeba do práce nebo jen tak pro zábavu městem!

Koupit brusle

Cena: 2 999 Kč

Inline brusle Rollerblade Twister 80

Inline brusle Rollerblade Twister 80 Inline brusle Rollerblade Twister 80 ´12 jsou ideální pro jízdu městem. Brusle s pevným skeletem, pohodlnou výstelkou pevným hliníkovým podvozkem mají kolečka o velikosti 80 mm s ložisky SG 7.

Obratné a extra ovladatelné brusle pro nový Street styl bruslení.

Koupit brusle

Cena: 5 499 Kč

« Zpět na výběr druhů bruslí